PayU Raty

payu raty

Kiedy można skorzystać z płatności Raty PayU ?

Z płatności raty z PayU można skorzystać, gdy koszt towaru wraz z dostawą mieści się w zakresie 300 - 20000 zł., a formą płatności nie jest płatność przy odbiorze zamówienia.

Kto udziela pożyczki na zakup towaru ?

Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej jest jeden z partnerów PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Pożyczkodawca gwarantuje wniosek w 100% online i decyzję kredytową w czasie rzeczywistym. Pożyczkodawca zapewnia także bezpieczeństwo danych zgodnie ze standardami branżowymi. Przesyłane informacje są zaszyfrowane i nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim. PayU pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą, a pożyczkodawcą (instytucją finansową), a sprzedający nie jest stroną umowy o pożyczkę.

Co się stanie, gdy kupujący nie otrzyma pożyczki ?

Nic się nie stanie ponieważ zakup towaru z zamówienia następuje dopiero po pozytywnej weryfikacji przelewu autoryzacyjnego, pozytywnej decyzji pożyczkodawcy i akceptacji przez sprzedawcę.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty ?

W terminie co najmniej 14 dni od otrzymania zamówienia, kupujący wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu i zwraca towar. Odstąpienie od umowy sprzedaży nie powoduje odstąpienia od umowy pożyczki. Sprzedawca ma więc obowiązek zwrócić pieniądze Kupującemu po zaakceptowaniu zwrotu towaru, a następnie kupujący samodzielnie informuje pożyczkodawcę o rezygnacji z zakupu towaru, po czym spłaca pożyczkę i zamyka umowę u pożyczkodawcy.

pixel