PayU Płacę Później

Wybierając "PayU Płacę Później" możesz odroczyć swoją płatność nawet do 30 dni!

Jak działa płatność PayU Płacę Później?

W czasie 30-dniowego okresu płatności możesz wielokrotnie dokonywać zakupów, za które możesz zapłacić nawet 30 dnia od daty pierwszych zakupów lub rozłożyć płatność  na 6 dogodnych rat. Następnie po 30 dniach możesz dokonywać kolejnych zakupów i skorzystać z nowego cyklu płatności. Za zakupy w Twoim imieniu płaci nasz partner finansowy, na podstawie zawartej przez Ciebie z pożyczkodawcą "umowy pożyczki konsumenckiej".

Kiedy możesz skorzystać z płatności PayU Płacę Później ?

Z tej metody płatności możesz skorzystać, jeżeli wartość Twojego zamówienia wynosi od 100 zł do 2 000 zł. O tym, czy ostatecznie będziesz mógł skorzystać z metody płatności "PayU Płacę Później", zadecyduje ocena Twojej zdolności kredytowej przeprowadzona przez naszego partnera finansowego (pożyczkodawcę).

Jak mogę spłacić pożyczkę ?

Po pierwszej transakcji dostaniesz e-mail z linkiem do Twojego panelu klienta w portalu Monedo (którego właścicielem jest Kreditech Polska Sp. z o.o.). Możesz tam wygodnie spłacić pożyczkę online: kartą lub szybkim przelewem. Możesz też spłacić pożyczkę przelewem tradycyjnym, na indywidualny rachunek pożyczki,  dostępny w panelu klienta Monedo oraz na umowie, którą otrzymałeś po zakończeniu transakcji. W panelu klienta w Monedo możesz rozłożyć pożyczkę na 6 miesięcznych rat. Przed upływem 30 dni od zakupu dostaniesz e-mail z przypomnieniem o płatności.

Co się stanie jeśli nie zdążę spłacić pożyczki w okresie 30 bezkosztowych dni ?

Twoja pożyczka zostanie automatycznie przekształcona na 6 oprocentowanych rat. W każdym momencie możesz dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, ponosząc jedynie koszty proporcjonalne do wykorzystanego okresu, jaki upłynął od zamiany Twojej pożyczki na raty.

Co się stanie, gdy zwrócę towar, który zakupiłem w opcji PayU Płacę Później ?

Jeżeli zwrot towaru zostanie zaakceptowany przez sklep, wtedy sklep inicjuje proces zwrotu pieniędzy do pożyczkodawcy, celem spłaty Twojego zobowiązania (za pożyczkę PayU Płacę później). Mogą wówczas wystąpić następujące sytuacje:

a) Jeżeli zwrot towaru został zaakceptowany przez sklep przed upływem 30 dniowego okresu bezkosztowego, wtedy Twoja pożyczka zostaje zamknięta bezkosztowo,

b) Jeżeli zwrot towaru został zaakceptowany przez sklep po upływie 30 dniowego okresu bezkosztowego, wtedy poniesiesz dodatkowe koszty pożyczki, proporcjonalne do wykorzystanego okresu, jaki upłynął od konwersji Twojej pożyczki na raty.

 

pixel